Additional information
| SKU | 89605 |
|---|---|
| Dimensions | 5.9 × 3.9 × 7.9 in |
| Pre-Order | No |
| License | Umamusume: Pretty Derby |
| Released Date | 9/30/2024 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 5.1" |
| UPC | 4983164-89605-3 |
| Case Pack | 40 |
Verxina is a recurring character in the anime series, Umamusume: Pretty Derby. Verxina is a strong-willed horse girl who proudly believes that she deserves the title of Queen of all Queens. Her only weakness is her superstition about the number 2 and avoids being second place to anyone in anything.
Verxina is a recurring character in the anime series, Umamusume: Pretty Derby. Verxina is a strong-willed horse girl who proudly believes that she deserves the title of Queen of all Queens. Her only weakness is her superstition about the number 2 and avoids being second place to anyone in anything.
| SKU | 89605 |
|---|---|
| Dimensions | 5.9 × 3.9 × 7.9 in |
| Pre-Order | No |
| License | Umamusume: Pretty Derby |
| Released Date | 9/30/2024 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 5.1" |
| UPC | 4983164-89605-3 |
| Case Pack | 40 |