Additional information
| SKU | 89799 |
|---|---|
| Dimensions | 5.9 × 3.9 × 7.9 in |
| Pre-Order | No |
| License | Laid-Back Camp |
| Released Date | 11/30/2024 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 3.9" |
| UPC | 4983164-89799-9 |
| Case Pack | 40 |
Rin Shima is a young girl from the Laid Back Camp anime series. She is a student at Motosu High School who enjoys camping so much that she usually would go camping by herself. Rin is usually found being a quiet and reserved. After meeting Nadeshiko, she slowly starts to open up to the rest of the members of the Outdoors Activities Club.
Rin Shima is a young girl from the Laid Back Camp anime series. She is a student at Motosu High School who enjoys camping so much that she usually would go camping by herself. Rin is usually found being a quiet and reserved. After meeting Nadeshiko, she slowly starts to open up to the rest of the members of the Outdoors Activities Club.
| SKU | 89799 |
|---|---|
| Dimensions | 5.9 × 3.9 × 7.9 in |
| Pre-Order | No |
| License | Laid-Back Camp |
| Released Date | 11/30/2024 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 3.9" |
| UPC | 4983164-89799-9 |
| Case Pack | 40 |