Additional information
| SKU | 28816 |
|---|---|
| Dimensions | 8.3 × 5.5 × 5.5 in |
| Pre-Order | No |
| License | My Hero Academia |
| Released Date | 3/31/2025 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 8.3" |
| UPC | 4983164-28816-2 |
| Case Pack | 20 |
Mei Hatsume is a student of U.A. High School in class 1-H of the popular anime, My Hero Academia. She is a smart and assertive girl she loves creating gadgets that she calls her super cute babies.
Mei Hatsume is a student of U.A. High School in class 1-H of the popular anime, My Hero Academia. She is a smart and assertive girl she loves creating gadgets that she calls her super cute babies.
| SKU | 28816 |
|---|---|
| Dimensions | 8.3 × 5.5 × 5.5 in |
| Pre-Order | No |
| License | My Hero Academia |
| Released Date | 3/31/2025 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 8.3" |
| UPC | 4983164-28816-2 |
| Case Pack | 20 |