Additional information
| SKU | 28828 |
|---|---|
| Dimensions | 5.9 × 3.1 × 7.9 in |
| Pre-Order | No |
| License | Dragon Ball |
| Released Date | 5/31/2025 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 5.1" |
| UPC | 4983164-28828-5 |
| Case Pack | 40 |
From the hit anime series Dragon Ball Z, comes Piccolo (also known as Ma Junior). Piccolo is a wise and cunning warrior who was originally a ruthless enemy of Goku, and later becomes a permanent member of the Dragon Team, largely due to forming a mutual respect to Goku and even more from forming a close bond with Goku’s first-born son Gohan.
From the hit anime series Dragon Ball Z, comes Piccolo (also known as Ma Junior). Piccolo is a wise and cunning warrior who was originally a ruthless enemy of Goku, and later becomes a permanent member of the Dragon Team, largely due to forming a mutual respect to Goku and even more from forming a close bond with Goku’s first-born son Gohan.
| SKU | 28828 |
|---|---|
| Dimensions | 5.9 × 3.1 × 7.9 in |
| Pre-Order | No |
| License | Dragon Ball |
| Released Date | 5/31/2025 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 5.1" |
| UPC | 4983164-28828-5 |
| Case Pack | 40 |