Additional information
| SKU | 29420 |
|---|---|
| Dimensions | 4.7 × 3.5 × 7.1 in |
| Pre-Order | No |
| License | WIND BREAKER |
| Released Date | 7/31/2025 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 3.5" |
| UPC | 4983164-29420-0 |
| Case Pack | 40 |
Kaji Ren is one of the main characters in the WIND BREAKER manga series. He is is a second-year student at Furin High School, as well as the second year Grade Captain and a member of the Vaisravana Unit. His character is generally quiet and he tends to allow his vice-captains to speak for him. He is easily annoyed, especially after finishing a lollipop, and reveals his agitation. Nevertheless, Kaji tries his best to be a dependable grade captain and acknowledges his weaknesses with the expectations that his vice-captains will support him.
Kaji Ren is one of the main characters in the WIND BREAKER manga series. He is is a second-year student at Furin High School, as well as the second year Grade Captain and a member of the Vaisravana Unit. His character is generally quiet and he tends to allow his vice-captains to speak for him. He is easily annoyed, especially after finishing a lollipop, and reveals his agitation. Nevertheless, Kaji tries his best to be a dependable grade captain and acknowledges his weaknesses with the expectations that his vice-captains will support him.
| SKU | 29420 |
|---|---|
| Dimensions | 4.7 × 3.5 × 7.1 in |
| Pre-Order | No |
| License | WIND BREAKER |
| Released Date | 7/31/2025 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 3.5" |
| UPC | 4983164-29420-0 |
| Case Pack | 40 |