Additional information
| SKU | 29335 |
|---|---|
| Dimensions | 5.9 × 5.5 × 9.8 in |
| Pre-Order | No |
| License | Kaiju No. 8 |
| Released Date | 7/31/2025 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 10.6" |
| UPC | 4983164-29335-7 |
| Case Pack | 20 |
Gen Narumi is one of the main protagonists of Kaiju No. 8: B-Side, a spin-off series of Kaiju No. 8, and known as “Japan’s Strongest Anti-Kaiju Combatant.” Contrary to his high-level skills and integrity on the battlefield, outside of it, he’s immature and even lazy.
Gen Narumi is one of the main protagonists of Kaiju No. 8: B-Side, a spin-off series of Kaiju No. 8, and known as “Japan’s Strongest Anti-Kaiju Combatant.” Contrary to his high-level skills and integrity on the battlefield, outside of it, he’s immature and even lazy.
| SKU | 29335 |
|---|---|
| Dimensions | 5.9 × 5.5 × 9.8 in |
| Pre-Order | No |
| License | Kaiju No. 8 |
| Released Date | 7/31/2025 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 10.6" |
| UPC | 4983164-29335-7 |
| Case Pack | 20 |