Additional information
| SKU | 29852 |
|---|---|
| Dimensions | 3.9 × 5.9 × 3.9 in |
| Pre-Order | No |
| License | Nyanko Daisenso |
| Released Date | 11/30/2025 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 3.9" |
| UPC | 4983164-29852-9 |
| Case Pack | 40 |
Uberfest Baby Garu is a special character from the mobile game The Battle Cats. It’s a rare, stronger version of another character that only appears during limited-time events. Known for its powerful abilities and flashy look, it’s a tough enemy to face in the game.
Uberfest Baby Garu is a special character from the mobile game The Battle Cats. It’s a rare, stronger version of another character that only appears during limited-time events. Known for its powerful abilities and flashy look, it’s a tough enemy to face in the game.
| SKU | 29852 |
|---|---|
| Dimensions | 3.9 × 5.9 × 3.9 in |
| Pre-Order | No |
| License | Nyanko Daisenso |
| Released Date | 11/30/2025 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 3.9" |
| UPC | 4983164-29852-9 |
| Case Pack | 40 |