Additional information
| SKU | 30084 |
|---|---|
| Dimensions | 5.1 × 5.9 × 3.9 in |
| Pre-Order | No |
| License | Hololive |
| Released Date | 11/30/2025 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 5.1" |
| UPC | 4983164-30084-0 |
| Case Pack | 40 |
Hakui Koyori is a virtual YouTuber (VTuber) and member of Hololive’s 6th generation, known as Secret Society holoX. She presents herself as a cheerful and energetic “researcher”, always conducting experiments and seeking knowledge—though often in chaotic or comedic ways. In the “Relax Time” figure series, Koyori is depicted in a calm, casual pose, contrasting her usual high-energy personality, showcasing a softer and more relaxed side of her character. Despite her playful persona, she’s known for her dedication, frequent streams, and strong connection with her fans.
Hakui Koyori is a virtual YouTuber (VTuber) and member of Hololive’s 6th generation, known as Secret Society holoX. She presents herself as a cheerful and energetic “researcher”, always conducting experiments and seeking knowledge—though often in chaotic or comedic ways. In the “Relax Time” figure series, Koyori is depicted in a calm, casual pose, contrasting her usual high-energy personality, showcasing a softer and more relaxed side of her character. Despite her playful persona, she’s known for her dedication, frequent streams, and strong connection with her fans.
| SKU | 30084 |
|---|---|
| Dimensions | 5.1 × 5.9 × 3.9 in |
| Pre-Order | No |
| License | Hololive |
| Released Date | 11/30/2025 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 5.1" |
| UPC | 4983164-30084-0 |
| Case Pack | 40 |