Additional information
| SKU | 29890 |
|---|---|
| Dimensions | 7.1 × 5.9 × 3.9 in |
| Pre-Order | No |
| License | SAKAMOTO DAYS |
| Released Date | 11/30/2025 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 7.1" |
| UPC | 4983164-29890-1 |
| Case Pack | 40 |
Seba Mafuyu from Sakamoto Days is a skilled hacker and former assassin who supports the main team with intelligence and tech skills. Quiet and reserved, he plays a key strategic role behind the scenes. In the Vibration Stars figure line, he’s depicted in a dynamic pose that highlights his calm, calculated nature.
Seba Mafuyu from Sakamoto Days is a skilled hacker and former assassin who supports the main team with intelligence and tech skills. Quiet and reserved, he plays a key strategic role behind the scenes. In the Vibration Stars figure line, he’s depicted in a dynamic pose that highlights his calm, calculated nature.
| SKU | 29890 |
|---|---|
| Dimensions | 7.1 × 5.9 × 3.9 in |
| Pre-Order | No |
| License | SAKAMOTO DAYS |
| Released Date | 11/30/2025 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 7.1" |
| UPC | 4983164-29890-1 |
| Case Pack | 40 |