Additional information
| SKU | 29606 |
|---|---|
| Dimensions | 5.5 × 5.5 × 9.8 in |
| Pre-Order | No |
| License | My Dress-Up Darling |
| Released Date | 2/28/2026 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 5.1" |
| UPC | 4983164-29606-8 |
| Case Pack | 20 |
| SKU | 29606 |
|---|---|
| Dimensions | 5.5 × 5.5 × 9.8 in |
| Pre-Order | No |
| License | My Dress-Up Darling |
| Released Date | 2/28/2026 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 5.1" |
| UPC | 4983164-29606-8 |
| Case Pack | 20 |