Additional information
| SKU | 71168 |
|---|---|
| Dimensions | 5.5 × 5.5 × 9.8 in |
| Pre-Order | No |
| License | That Time I Got Reincarnated as a Slime |
| Released Date | 3/31/2026 |
| Package Type | 25 |
| Product Height | 9.8" |
| UPC | 4573102-71168-7 |
| Case Pack | 20 |
| SKU | 71168 |
|---|---|
| Dimensions | 5.5 × 5.5 × 9.8 in |
| Pre-Order | No |
| License | That Time I Got Reincarnated as a Slime |
| Released Date | 3/31/2026 |
| Package Type | 25 |
| Product Height | 9.8" |
| UPC | 4573102-71168-7 |
| Case Pack | 20 |