Additional information
| SKU | 71169 |
|---|---|
| Dimensions | 9.8 × 7.1 × 10.6 in |
| Pre-Order | No |
| License | That Time I Got Reincarnated as a Slime |
| Released Date | 3/31/2026 |
| Package Type | 16 |
| Product Height | 6.3" |
| UPC | 4573102-71169-4 |
| Case Pack | 20 |
| SKU | 71169 |
|---|---|
| Dimensions | 9.8 × 7.1 × 10.6 in |
| Pre-Order | No |
| License | That Time I Got Reincarnated as a Slime |
| Released Date | 3/31/2026 |
| Package Type | 16 |
| Product Height | 6.3" |
| UPC | 4573102-71169-4 |
| Case Pack | 20 |