Additional information
| SKU | 71490 |
|---|---|
| Dimensions | 5.5 × 5.5 × 9.8 in |
| Pre-Order | No |
| License | My Hero Academia |
| Released Date | 5/31/2026 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 9.1" |
| UPC | 4573102-71490-9 |
| Case Pack | 20 |
| SKU | 71490 |
|---|---|
| Dimensions | 5.5 × 5.5 × 9.8 in |
| Pre-Order | No |
| License | My Hero Academia |
| Released Date | 5/31/2026 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 9.1" |
| UPC | 4573102-71490-9 |
| Case Pack | 20 |