Additional information
| SKU | 88543-W |
|---|---|
| Dimensions | 4.7 × 3.5 × 7.1 in |
| Pre-Order | No |
| License | Gundam |
| Released Date | 10/31/2023 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 6.7" |
| UPC | 4983164-88543-9 |
| Case Pack | 40 |
Nika Nanaura is a supporting character in the anime series, Mobile Suit Gundam: the Witch from Mercury. Nika is a student in the Mechanical Department at the Astacassia School of Technology and belongs to the Earth House faction.
Nika Nanaura is a supporting character in the anime series, Mobile Suit Gundam: the Witch from Mercury. Nika is a student in the Mechanical Department at the Astacassia School of Technology and belongs to the Earth House faction.
| SKU | 88543-W |
|---|---|
| Dimensions | 4.7 × 3.5 × 7.1 in |
| Pre-Order | No |
| License | Gundam |
| Released Date | 10/31/2023 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 6.7" |
| UPC | 4983164-88543-9 |
| Case Pack | 40 |