Additional information
| SKU | 74575 |
|---|---|
| Dimensions | 5.5 × 5.5 × 9.8 in |
| Pre-Order | Yes |
| License | Naruto |
| Released Date | 10/31/2026 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 6.3" |
| UPC | 4573102-74575-0 |
| Case Pack | 20 |
| SKU | 74575 |
|---|---|
| Dimensions | 5.5 × 5.5 × 9.8 in |
| Pre-Order | Yes |
| License | Naruto |
| Released Date | 10/31/2026 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 6.3" |
| UPC | 4573102-74575-0 |
| Case Pack | 20 |