Additional information
| SKU | 74606 |
|---|---|
| Dimensions | 5.9 × 3.9 × 7.9 in |
| Pre-Order | Yes |
| License | One Piece |
| Released Date | 10/31/2026 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Width | 5.9" |
| UPC | 4573102-74606-1 |
| Case Pack | 40 |
| SKU | 74606 |
|---|---|
| Dimensions | 5.9 × 3.9 × 7.9 in |
| Pre-Order | Yes |
| License | One Piece |
| Released Date | 10/31/2026 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Width | 5.9" |
| UPC | 4573102-74606-1 |
| Case Pack | 40 |