Additional information
| SKU | 71148 |
|---|---|
| Dimensions | 4.7 × 3.5 × 7.1 in |
| Pre-Order | No |
| License | Chainsaw Man |
| Released Date | 3/31/2026 |
| Package Type | 5 |
| Product Height | 2" |
| UPC | 4573102-71148-9 |
| Case Pack | 40 |
| SKU | 71148 |
|---|---|
| Dimensions | 4.7 × 3.5 × 7.1 in |
| Pre-Order | No |
| License | Chainsaw Man |
| Released Date | 3/31/2026 |
| Package Type | 5 |
| Product Height | 2" |
| UPC | 4573102-71148-9 |
| Case Pack | 40 |