Additional information
| SKU | 71151 |
|---|---|
| Dimensions | 6.7 × 3.9 × 7.9 in |
| Pre-Order | No |
| License | Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba |
| Released Date | 3/31/2026 |
| Package Type | 21 |
| Product Height | 8.3" |
| UPC | 4573102-71151-9 |
| Case Pack | 40 |
| SKU | 71151 |
|---|---|
| Dimensions | 6.7 × 3.9 × 7.9 in |
| Pre-Order | No |
| License | Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba |
| Released Date | 3/31/2026 |
| Package Type | 21 |
| Product Height | 8.3" |
| UPC | 4573102-71151-9 |
| Case Pack | 40 |