Additional information
| SKU | 29903 |
|---|---|
| Dimensions | 8.3 × 5.9 × 3.9 in |
| Pre-Order | No |
| License | Dragon Ball |
| Released Date | 11/30/2025 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 8.3" |
| UPC | 4983164-29903-8 |
| Case Pack | 40 |
From the poplar anime series, Dragon Ball, comes Son Goku in his Super Saiyan God form. Goku is a Saiyan originally sent to Earth as an infant with the mission to destroy it. However, an accident alters his memory, causing him to grow up pure-hearted.
From the poplar anime series, Dragon Ball, comes Son Goku in his Super Saiyan God form. Goku is a Saiyan originally sent to Earth as an infant with the mission to destroy it. However, an accident alters his memory, causing him to grow up pure-hearted.
| SKU | 29903 |
|---|---|
| Dimensions | 8.3 × 5.9 × 3.9 in |
| Pre-Order | No |
| License | Dragon Ball |
| Released Date | 11/30/2025 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 8.3" |
| UPC | 4983164-29903-8 |
| Case Pack | 40 |