Additional information
| SKU | 74455 |
|---|---|
| Dimensions | 5.9 × 3.9 × 7.9 in |
| Pre-Order | Yes |
| License | Dragon Ball |
| Released Date | 9/30/2026 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 7.1" |
| UPC | 4573102-74455-5 |
| Case Pack | 40 |
| SKU | 74455 |
|---|---|
| Dimensions | 5.9 × 3.9 × 7.9 in |
| Pre-Order | Yes |
| License | Dragon Ball |
| Released Date | 9/30/2026 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 7.1" |
| UPC | 4573102-74455-5 |
| Case Pack | 40 |