Additional information
| SKU | 71863 |
|---|---|
| Dimensions | 3.9 × 3.1 × 5.9 in |
| Pre-Order | No |
| License | Jojo's Bizarre Adventure |
| Released Date | 7/31/2026 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 2.8" |
| UPC | 4573102-71863-1 |
| Case Pack | 40 |
| SKU | 71863 |
|---|---|
| Dimensions | 3.9 × 3.1 × 5.9 in |
| Pre-Order | No |
| License | Jojo's Bizarre Adventure |
| Released Date | 7/31/2026 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 2.8" |
| UPC | 4573102-71863-1 |
| Case Pack | 40 |