Additional information
| SKU | 29510 |
|---|---|
| Dimensions | 5.9 × 3.9 × 7.9 in |
| Pre-Order | No |
| License | Kaiju No. 8 |
| Released Date | 8/31/2025 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Width | 5.1" |
| UPC | 4983164-29510-8 |
| Case Pack | 40 |
Soshiro Hoshina is a recurring character of the main series, Kaiju No. 8, and is the main character of the spinoff series, Kaiju No. 8: B-side. Soshiro is the vice captain of the Third Division and is well known for his swordsmanship that is passed down from the Hoshina Clan since the Muromachi period. –
Soshiro Hoshina is a recurring character of the main series, Kaiju No. 8, and is the main character of the spinoff series, Kaiju No. 8: B-side. Soshiro is the vice captain of the Third Division and is well known for his swordsmanship that is passed down from the Hoshina Clan since the Muromachi period. –
| SKU | 29510 |
|---|---|
| Dimensions | 5.9 × 3.9 × 7.9 in |
| Pre-Order | No |
| License | Kaiju No. 8 |
| Released Date | 8/31/2025 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Width | 5.1" |
| UPC | 4983164-29510-8 |
| Case Pack | 40 |