Additional information
| SKU | 29843 |
|---|---|
| Dimensions | 8.3 × 5.9 × 5.9 in |
| Pre-Order | No |
| License | Kirby |
| Released Date | 11/30/2025 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 8.3" |
| UPC | 4983164-29843-7 |
| Case Pack | 20 |
The Warp Star is Kirby’s primary means of transportation in the Kirby series. This yellow five-pointed star-shaped object can travel at high speeds through the air.
The Warp Star is Kirby’s primary means of transportation in the Kirby series. This yellow five-pointed star-shaped object can travel at high speeds through the air.
| SKU | 29843 |
|---|---|
| Dimensions | 8.3 × 5.9 × 5.9 in |
| Pre-Order | No |
| License | Kirby |
| Released Date | 11/30/2025 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 8.3" |
| UPC | 4983164-29843-7 |
| Case Pack | 20 |