Additional information
| SKU | 29856 |
|---|---|
| Dimensions | 4.7 × 4.7 × 3.5 in |
| Pre-Order | No |
| License | LITTLE NIGHTMARES |
| Released Date | 11/30/2025 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 4.7" |
| UPC | 4983164-29856-7 |
| Case Pack | 40 |
Low is a child protagonist in Little Nightmares III, known for wearing a bird-like mask. He journeys through a dark and twisted world called the Spiral alongside another character, Alone. Together, they face strange and dangerous creatures as they try to escape. Low’s identity and story are intentionally kept mysterious.
Low is a child protagonist in Little Nightmares III, known for wearing a bird-like mask. He journeys through a dark and twisted world called the Spiral alongside another character, Alone. Together, they face strange and dangerous creatures as they try to escape. Low’s identity and story are intentionally kept mysterious.
| SKU | 29856 |
|---|---|
| Dimensions | 4.7 × 4.7 × 3.5 in |
| Pre-Order | No |
| License | LITTLE NIGHTMARES |
| Released Date | 11/30/2025 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 4.7" |
| UPC | 4983164-29856-7 |
| Case Pack | 40 |