Additional information
| SKU | 19319-W |
|---|---|
| Dimensions | 4.7 × 3.5 × 7.1 in |
| Pre-Order | No |
| License | Gundam |
| Released Date | 12/31/2022 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 7.1" |
| UPC | 4983164-19319-0 |
| Case Pack | 40 |
Suletta Mercury is the main character in the series, Mobile Suit Gundam – The Witch from Mercury. Suletta is a lone girl from the remote planet of Mercury who transfers into the Asticassia School of Technology.

Suletta Mercury is the main character in the series, Mobile Suit Gundam – The Witch from Mercury. Suletta is a lone girl from the remote planet of Mercury who transfers into the Asticassia School of Technology.
| SKU | 19319-W |
|---|---|
| Dimensions | 4.7 × 3.5 × 7.1 in |
| Pre-Order | No |
| License | Gundam |
| Released Date | 12/31/2022 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 7.1" |
| UPC | 4983164-19319-0 |
| Case Pack | 40 |