Additional information
| SKU | 28916 |
|---|---|
| Dimensions | 4.7 × 3.5 × 7.1 in |
| Pre-Order | No |
| License | My Hero Academia |
| Released Date | 4/30/2025 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 2.4" |
| UPC | 4983164-28916-9 |
| Case Pack | 40 |
Katsuki Bakugo, also known as Kacchan by his childhood friends, is the deuterogamist of My Hero Academia. He has taken the form of a small angry dog with his Grenadier Bracers.
Katsuki Bakugo, also known as Kacchan by his childhood friends, is the deuterogamist of My Hero Academia. He has taken the form of a small angry dog with his Grenadier Bracers.
| SKU | 28916 |
|---|---|
| Dimensions | 4.7 × 3.5 × 7.1 in |
| Pre-Order | No |
| License | My Hero Academia |
| Released Date | 4/30/2025 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 2.4" |
| UPC | 4983164-28916-9 |
| Case Pack | 40 |