Additional information
| SKU | 28648 |
|---|---|
| Dimensions | 7.1 × 4.7 × 3.5 in |
| Pre-Order | No |
| License | OSHI NO KO |
| Released Date | 2/28/2025 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 7.1" |
| UPC | 4983164-28648-9 |
| Case Pack | 40 |
Akane Kurokawa is a major supporting character in the anime series, Oshi no Ko. She was introduced in the series as Aqua Hoshino’s co-star in the dating show, LoveNow, and was saved by him during a controversy. She now plays the part of his girlfriend on the show but hopes to be his girlfriend outside as well.
Akane Kurokawa is a major supporting character in the anime series, Oshi no Ko. She was introduced in the series as Aqua Hoshino’s co-star in the dating show, LoveNow, and was saved by him during a controversy. She now plays the part of his girlfriend on the show but hopes to be his girlfriend outside as well.
| SKU | 28648 |
|---|---|
| Dimensions | 7.1 × 4.7 × 3.5 in |
| Pre-Order | No |
| License | OSHI NO KO |
| Released Date | 2/28/2025 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 7.1" |
| UPC | 4983164-28648-9 |
| Case Pack | 40 |