Additional information
| SKU | 29891 |
|---|---|
| Dimensions | 5.5 × 5.9 × 3.9 in |
| Pre-Order | No |
| License | SAKAMOTO DAYS |
| Released Date | 11/30/2025 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 5.5" |
| UPC | 4983164-29891-8 |
| Case Pack | 40 |
Toramaru Nao from Sakamoto Days is a bold, strong-willed JCC student known for her fearless attitude and powerful combat skills. She’s impulsive but deeply loyal to her friends. The Vibration Stars figure highlights her energetic and fiery personality in a dynamic pose.
Toramaru Nao from Sakamoto Days is a bold, strong-willed JCC student known for her fearless attitude and powerful combat skills. She’s impulsive but deeply loyal to her friends. The Vibration Stars figure highlights her energetic and fiery personality in a dynamic pose.
| SKU | 29891 |
|---|---|
| Dimensions | 5.5 × 5.9 × 3.9 in |
| Pre-Order | No |
| License | SAKAMOTO DAYS |
| Released Date | 11/30/2025 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 5.5" |
| UPC | 4983164-29891-8 |
| Case Pack | 40 |