Additional information
| SKU | 29463 |
|---|---|
| Dimensions | 5.5 × 5.5 × 9.8 in |
| Pre-Order | No |
| License | THE iDOLM@STER |
| Released Date | 8/31/2025 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 8.7" |
| UPC | 4983164-29463-7 |
| Case Pack | 20 |
Temari Tsukimura, one of the main characters in mobile game Gakuen iDOLM@STER, is a popular, musical idol in her middle school. While hard-working and motivated when it comes to her singing performances, her laziness and poor attitude (outside of that) sparks disparaging words from those around her.
Temari Tsukimura, one of the main characters in mobile game Gakuen iDOLM@STER, is a popular, musical idol in her middle school. While hard-working and motivated when it comes to her singing performances, her laziness and poor attitude (outside of that) sparks disparaging words from those around her.
| SKU | 29463 |
|---|---|
| Dimensions | 5.5 × 5.5 × 9.8 in |
| Pre-Order | No |
| License | THE iDOLM@STER |
| Released Date | 8/31/2025 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 8.7" |
| UPC | 4983164-29463-7 |
| Case Pack | 20 |