Additional information
| SKU | 88963 |
|---|---|
| Dimensions | 4.7 × 3.5 × 7.1 in |
| Pre-Order | No |
| License | Tokyo Revengers |
| Released Date | 2/29/2024 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 6.7" |
| UPC | 4983164-88963-5 |
| Case Pack | 40 |
Haruchiyo Sanzu is a recurring character in the anime series, Tokyo Revengers. Sanzu is the current Vice-Leader of the Kanto Manij Gang. Two Years prior to the Kanto Manji Gang creation, Sanzu was the Fifth Division Vice-Captain of the Tokyo Manji Gang. Sanzu is a capable fighter but is known for his abilities in manipulation.
Haruchiyo Sanzu is a recurring character in the anime series, Tokyo Revengers. Sanzu is the current Vice-Leader of the Kanto Manij Gang. Two Years prior to the Kanto Manji Gang creation, Sanzu was the Fifth Division Vice-Captain of the Tokyo Manji Gang. Sanzu is a capable fighter but is known for his abilities in manipulation.
| SKU | 88963 |
|---|---|
| Dimensions | 4.7 × 3.5 × 7.1 in |
| Pre-Order | No |
| License | Tokyo Revengers |
| Released Date | 2/29/2024 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 6.7" |
| UPC | 4983164-88963-5 |
| Case Pack | 40 |