Additional information
| SKU | 28655 |
|---|---|
| Dimensions | 4.7 × 5.9 × 3.9 in |
| Pre-Order | No |
| License | Umamusume: Pretty Derby |
| Released Date | 2/28/2025 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 4.7" |
| UPC | 4983164-28655-7 |
| Case Pack | 40 |
Agnes Tachyon is a genius horse girl from the series Umamusume: Pretty Derby. She is know for being one of the smartest horse girl of her time and she spends most of her time researching her projects.
Agnes Tachyon is a genius horse girl from the series Umamusume: Pretty Derby. She is know for being one of the smartest horse girl of her time and she spends most of her time researching her projects.
| SKU | 28655 |
|---|---|
| Dimensions | 4.7 × 5.9 × 3.9 in |
| Pre-Order | No |
| License | Umamusume: Pretty Derby |
| Released Date | 2/28/2025 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 4.7" |
| UPC | 4983164-28655-7 |
| Case Pack | 40 |