Additional information
| SKU | 89698 |
|---|---|
| Dimensions | 5.9 × 3.9 × 7.9 in |
| Pre-Order | No |
| License | Umamusume: Pretty Derby |
| Released Date | 10/31/2024 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 5.5" |
| UPC | 4983164-89698-5 |
| Case Pack | 40 |
Vivlos is a character from the anime series, Umamusume: Pretty Derby. Vivlos is the youngest of three siblings from a wealthy family with a desire to live a celebrity life in a country to match. She hopes to one day return to Dubai as a race horsegirl after fall in love with the country from a family trip.
Vivlos is a character from the anime series, Umamusume: Pretty Derby. Vivlos is the youngest of three siblings from a wealthy family with a desire to live a celebrity life in a country to match. She hopes to one day return to Dubai as a race horsegirl after fall in love with the country from a family trip.
| SKU | 89698 |
|---|---|
| Dimensions | 5.9 × 3.9 × 7.9 in |
| Pre-Order | No |
| License | Umamusume: Pretty Derby |
| Released Date | 10/31/2024 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 5.5" |
| UPC | 4983164-89698-5 |
| Case Pack | 40 |