Additional information
| SKU | 29332 |
|---|---|
| Dimensions | 5.5 × 5.5 × 9.8 in |
| Pre-Order | No |
| License | Uzaki-chan Wants to Hang Out! |
| Released Date | 7/31/2025 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 10.6" |
| UPC | 4983164-29332-6 |
| Case Pack | 20 |
Tsuki Uzaki is the mother of the main protagonist, Hana Uzaki, from the anime series Uzaki-chan Wants to Hang Out! Tsuki is a gentle and motherly figure with a deceptively young appearance. She tends to enjoy creating overly critical judgments about other people using her own imagination. Sometimes though, she has the tendency to misread and misunderstand a lot of situations, which can cause problems for her.
Tsuki Uzaki is the mother of the main protagonist, Hana Uzaki, from the anime series Uzaki-chan Wants to Hang Out! Tsuki is a gentle and motherly figure with a deceptively young appearance. She tends to enjoy creating overly critical judgments about other people using her own imagination. Sometimes though, she has the tendency to misread and misunderstand a lot of situations, which can cause problems for her.
| SKU | 29332 |
|---|---|
| Dimensions | 5.5 × 5.5 × 9.8 in |
| Pre-Order | No |
| License | Uzaki-chan Wants to Hang Out! |
| Released Date | 7/31/2025 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 10.6" |
| UPC | 4983164-29332-6 |
| Case Pack | 20 |