Additional information
| SKU | 89554 |
|---|---|
| Dimensions | 4.7 × 3.5 × 7.1 in |
| Pre-Order | No |
| License | YU YU HAKUSHO |
| Released Date | 8/31/2024 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 5.9" |
| UPC | 4983164-89554-4 |
| Case Pack | 40 |
Kurama is one of the main characters in the anime/manga series, Yu Yu Hakusho. Having the soul of a fox demon fused into his body, many know him as Kurama the Yoko due to his ability to transform to a Demon Fox form. Besides transforming, Kurama’s demon energy allows him to manipulate the plant life around him, allowing him to change a simple rose into a whip.
Kurama is one of the main characters in the anime/manga series, Yu Yu Hakusho. Having the soul of a fox demon fused into his body, many know him as Kurama the Yoko due to his ability to transform to a Demon Fox form. Besides transforming, Kurama’s demon energy allows him to manipulate the plant life around him, allowing him to change a simple rose into a whip.
| SKU | 89554 |
|---|---|
| Dimensions | 4.7 × 3.5 × 7.1 in |
| Pre-Order | No |
| License | YU YU HAKUSHO |
| Released Date | 8/31/2024 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 5.9" |
| UPC | 4983164-89554-4 |
| Case Pack | 40 |