Additional information
| SKU | 28765 |
|---|---|
| Dimensions | 6.7 × 5.9 × 5.9 in |
| Pre-Order | No |
| License | Monster Hunter |
| Released Date | 3/31/2025 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 6.7" |
| UPC | 4983164-28765-3 |
| Case Pack | 40 |
Zinogre is a electric fanged wyvern from the video game Monster Hunter. When its charged wirth electiricty he will start to glow a bright blue color and its spikes on its back will stand up straight.
Zinogre is a electric fanged wyvern from the video game Monster Hunter. When its charged wirth electiricty he will start to glow a bright blue color and its spikes on its back will stand up straight.
| SKU | 28765 |
|---|---|
| Dimensions | 6.7 × 5.9 × 5.9 in |
| Pre-Order | No |
| License | Monster Hunter |
| Released Date | 3/31/2025 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 6.7" |
| UPC | 4983164-28765-3 |
| Case Pack | 40 |