Additional information
| SKU | 29194 |
|---|---|
| Dimensions | 5.5 × 5.5 × 9.8 in |
| Pre-Order | No |
| License | Jujutsu Kaisen |
| Released Date | 6/30/2025 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 8.3" |
| UPC | 4983164-29194-0 |
| Case Pack | 20 |
Choso is a supporting character in the anime series, Jujutsu Kaisen. Along with his brothers, Kechizu and Eso, they are known as incarnated Cursed Womb: Death Paintings No. 1, 2 and 3. As a Death Painting Womb, Choso is a half-human, half-cursed spirit.
Choso is a supporting character in the anime series, Jujutsu Kaisen. Along with his brothers, Kechizu and Eso, they are known as incarnated Cursed Womb: Death Paintings No. 1, 2 and 3. As a Death Painting Womb, Choso is a half-human, half-cursed spirit.
| SKU | 29194 |
|---|---|
| Dimensions | 5.5 × 5.5 × 9.8 in |
| Pre-Order | No |
| License | Jujutsu Kaisen |
| Released Date | 6/30/2025 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 8.3" |
| UPC | 4983164-29194-0 |
| Case Pack | 20 |