Additional information
| SKU | 29892 |
|---|---|
| Dimensions | 6.3 × 5.9 × 5.9 in |
| Pre-Order | No |
| License | Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba |
| Released Date | 11/30/2025 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 6.3" |
| UPC | 4983164-29892-5 |
| Case Pack | 20 |
Nezuko Kamado is from the popular anime Kimetsu no Yaiba. She is Tanjiro’s sister and was turned into a Demon by Muzan Kibutsuji. As a demon, Nezuko seems to have forgotten a good portion of her memories as a human aside of those related to her family.
Nezuko Kamado is from the popular anime Kimetsu no Yaiba. She is Tanjiro’s sister and was turned into a Demon by Muzan Kibutsuji. As a demon, Nezuko seems to have forgotten a good portion of her memories as a human aside of those related to her family.
| SKU | 29892 |
|---|---|
| Dimensions | 6.3 × 5.9 × 5.9 in |
| Pre-Order | No |
| License | Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba |
| Released Date | 11/30/2025 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 6.3" |
| UPC | 4983164-29892-5 |
| Case Pack | 20 |