Additional information
| SKU | 71150 |
|---|---|
| Dimensions | 6.7 × 3.9 × 7.9 in |
| Pre-Order | No |
| License | Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba |
| Released Date | 3/31/2026 |
| Package Type | 12 |
| Product Height | 4.7" |
| UPC | 4573102-71150-2 |
| Case Pack | 40 |
| SKU | 71150 |
|---|---|
| Dimensions | 6.7 × 3.9 × 7.9 in |
| Pre-Order | No |
| License | Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba |
| Released Date | 3/31/2026 |
| Package Type | 12 |
| Product Height | 4.7" |
| UPC | 4573102-71150-2 |
| Case Pack | 40 |