Additional information
| SKU | 88055-W |
|---|---|
| Dimensions | 4.7 × 3.5 × 7.1 in |
| Pre-Order | No |
| License | Jujutsu Kaisen |
| Released Date | 5/31/2023 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 5.1" |
| UPC | 4983164-88055-7 |
| Case Pack | 40 |
Kasumi Miwa is a support character in the Jujutsu Kaisen series. Kasumi is a second-year at Kyoto Jujutsu High School and is usually seen wielding her katana blade. By incorporating her jujutsu energy to her swordsmanship, she is able to create a special space around herself. Anything that enters that space will instantly be struck by her katana blade.
Kasumi Miwa is a support character in the Jujutsu Kaisen series. Kasumi is a second-year at Kyoto Jujutsu High School and is usually seen wielding her katana blade. By incorporating her jujutsu energy to her swordsmanship, she is able to create a special space around herself. Anything that enters that space will instantly be struck by her katana blade.
| SKU | 88055-W |
|---|---|
| Dimensions | 4.7 × 3.5 × 7.1 in |
| Pre-Order | No |
| License | Jujutsu Kaisen |
| Released Date | 5/31/2023 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 5.1" |
| UPC | 4983164-88055-7 |
| Case Pack | 40 |