Additional information
| SKU | 74545 |
|---|---|
| Dimensions | 4.7 × 3.5 × 7.1 in |
| Pre-Order | Yes |
| License | Sanrio |
| Released Date | 10/31/2026 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 4.3" |
| UPC | 4573102-74545-3 |
| Case Pack | 40 |
| SKU | 74545 |
|---|---|
| Dimensions | 4.7 × 3.5 × 7.1 in |
| Pre-Order | Yes |
| License | Sanrio |
| Released Date | 10/31/2026 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 4.3" |
| UPC | 4573102-74545-3 |
| Case Pack | 40 |