Additional information
| SKU | 74573 |
|---|---|
| Dimensions | 5.9 × 4.7 × 7.9 in |
| Pre-Order | Yes |
| License | Naruto |
| Released Date | 10/31/2026 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 3.9" |
| UPC | 4573102-74573-6 |
| Case Pack | 40 |
| SKU | 74573 |
|---|---|
| Dimensions | 5.9 × 4.7 × 7.9 in |
| Pre-Order | Yes |
| License | Naruto |
| Released Date | 10/31/2026 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 3.9" |
| UPC | 4573102-74573-6 |
| Case Pack | 40 |