Additional information
| SKU | 28966 |
|---|---|
| Dimensions | 5.9 × 3.9 × 7.9 in |
| Pre-Order | No |
| License | Dragon Ball |
| Released Date | 4/30/2025 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 5.5" |
| UPC | 4983164-28966-4 |
| Case Pack | 40 |
Burter says that he is the fastest member of the mercenary platoon known as Ginyu Force in the series Dragon Ball Z. He was given the nickname blue hurricane because of his speed and because of it he is very arrogant, boastful and he will talk down to his opponents.
Burter says that he is the fastest member of the mercenary platoon known as Ginyu Force in the series Dragon Ball Z. He was given the nickname blue hurricane because of his speed and because of it he is very arrogant, boastful and he will talk down to his opponents.
| SKU | 28966 |
|---|---|
| Dimensions | 5.9 × 3.9 × 7.9 in |
| Pre-Order | No |
| License | Dragon Ball |
| Released Date | 4/30/2025 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 5.5" |
| UPC | 4983164-28966-4 |
| Case Pack | 40 |