Additional information
| SKU | 28915 |
|---|---|
| Dimensions | 4.7 × 3.5 × 7.1 in |
| Pre-Order | No |
| License | My Hero Academia |
| Released Date | 4/30/2025 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 2.8" |
| UPC | 4983164-28915-2 |
| Case Pack | 40 |
Izuku Midoriya, also known as Deku, is the main protagonist of the anime My Hero Academia. Izuku Midoriya takes the form of a fluffy sheep wearing his red shoes.
Izuku Midoriya, also known as Deku, is the main protagonist of the anime My Hero Academia. Izuku Midoriya takes the form of a fluffy sheep wearing his red shoes.
| SKU | 28915 |
|---|---|
| Dimensions | 4.7 × 3.5 × 7.1 in |
| Pre-Order | No |
| License | My Hero Academia |
| Released Date | 4/30/2025 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 2.8" |
| UPC | 4983164-28915-2 |
| Case Pack | 40 |