Additional information
| SKU | 89717 |
|---|---|
| Dimensions | 4.7 × 3.5 × 7.1 in |
| Pre-Order | No |
| License | My Hero Academia |
| Released Date | 10/31/2024 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 6.7" |
| UPC | 4983164-89717-3 |
| Case Pack | 40 |
Dark Might is the new antagonist in the new movie, My Hero Academia The Movie: You’re Next. He has uncanny resemblance to the original All Might but seems to have an obsession with trying to take down the Hero Society.
Dark Might is the new antagonist in the new movie, My Hero Academia The Movie: You’re Next. He has uncanny resemblance to the original All Might but seems to have an obsession with trying to take down the Hero Society.
| SKU | 89717 |
|---|---|
| Dimensions | 4.7 × 3.5 × 7.1 in |
| Pre-Order | No |
| License | My Hero Academia |
| Released Date | 10/31/2024 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 6.7" |
| UPC | 4983164-89717-3 |
| Case Pack | 40 |