Additional information
| SKU | 29566 |
|---|---|
| Dimensions | 8.3 × 4.7 × 3.5 in |
| Pre-Order | No |
| License | Neko Atsume |
| Released Date | 9/30/2025 |
| Package Type | Poly Bag |
| Product Height | 8.3" |
| UPC | 4983164-29566-5 |
| Case Pack | 16 |
Peaches, also known as “Cream-san,” is one of the many unique cat characters in the digital game, Neko Atusume. Peaches is considered rare due to being extremely hard to attract because of the cat’s volatile behavior. Although somewhat unpredictable, what’s sure to lure this cat is a wide range of Goodies as Peaches loves food.
Peaches, also known as “Cream-san,” is one of the many unique cat characters in the digital game, Neko Atusume. Peaches is considered rare due to being extremely hard to attract because of the cat’s volatile behavior. Although somewhat unpredictable, what’s sure to lure this cat is a wide range of Goodies as Peaches loves food.
| SKU | 29566 |
|---|---|
| Dimensions | 8.3 × 4.7 × 3.5 in |
| Pre-Order | No |
| License | Neko Atsume |
| Released Date | 9/30/2025 |
| Package Type | Poly Bag |
| Product Height | 8.3" |
| UPC | 4983164-29566-5 |
| Case Pack | 16 |