Additional information
| SKU | 28671 |
|---|---|
| Dimensions | 6.7 × 5.9 × 3.9 in |
| Pre-Order | No |
| License | SAKAMOTO DAYS |
| Released Date | 2/28/2025 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 6.7" |
| UPC | 4983164-28671-7 |
| Case Pack | 40 |
Lou Xiaotan is from the manga Sakamoto Days; she works with Shin as a store clerk at Sakamoto. She was running away from a group of assassins before she met Taro Sakamoto who is a legendary assassin and would take Lu Xiaotan in.
Lou Xiaotan is from the manga Sakamoto Days; she works with Shin as a store clerk at Sakamoto. She was running away from a group of assassins before she met Taro Sakamoto who is a legendary assassin and would take Lu Xiaotan in.
| SKU | 28671 |
|---|---|
| Dimensions | 6.7 × 5.9 × 3.9 in |
| Pre-Order | No |
| License | SAKAMOTO DAYS |
| Released Date | 2/28/2025 |
| Package Type | Closed Box |
| Product Height | 6.7" |
| UPC | 4983164-28671-7 |
| Case Pack | 40 |